Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Vodice

Chorvatsko, Kombinace destinací, Vodice

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Soukromé Pokoje Vodice

Ubytování

Soukromé apartmány ve Vodici mají zařízenou kuchyň, WC, sprchu, SAT/TV, grill, klimatizace (za příplatek), balkon nebo terasu, počet lůžek dle typu apartmánu. Apartmány A2, A2+1 a A2+2 – 1 ložnice (přistýlky v obývacím pokoji); A3 - všechna lůžka v 1 ložnici; A4 a A4+1 – 2 dvoulůžkové ložnice (přistýlka u A4+1 v obývacím pokoji); A6 a A6+1 – 3 dvoulůžkové ložnice (přistýlka u A6+1 v obývacím pokoji); A8 a A8+1 – 4 dvoulůžkové ložnice, dvě koupelny a WC (přistýlka u A8+1 v obývacím pokoji).

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Soukromé apartmány jsou vzdáleny 200-800 m od moře a 500-1500 m od centra Vodice.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat