Vyhledat zájezd

Apartmány Josip - Banjol

Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Rab

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Banjol
Počasí
10 °C - Jasno

Popis

Dům má vlastní parkoviště. Koupání je možné v zátokách Padova I, II, III. Pláže Padova II a III jsou menší, písčité, s pozvolným vstupem do moře, v zátoce Padova I je pláž opatřená betonovými platy. Historické centrum s romantickými uličkami a přístavem je procházkou 500 m (možnost posezení u kávy, zmrzliny, či vína, nákupu potravin a suvenýrů). Nedaleko se nachází i tzv. barevné město – pošta, banka, kavárny, obchody, tržnice.

Poloha

Apartmánový dům se nachází v části letoviska Banjol, v blízkosti zátoky Padova I, 200 m od moře. Dům je umístěn na mírném kopečku s krásným výhledem na starobylé jádro městečka Rab.

Ubytování

V domě jsou 3 apartmány, všechny prostorné, s terasami s výhledem na moře a staré město Rab. Každý má obývací místnost s kuchyňkou, SAT/TV, klimatizaci, WiFi, koupelnu s WC.
V 1. patře je apartmán pro 4 osoby 1/4 (2 ložnice po 2 lůžkách) a apartmán pro 2 osoby 1/2 s možností 1-2 přistýlek (2-lůžková ložnice, kde je 1 přistýlka a jako 2. přistýlka gauč v obývací místnosti).
V přízemí je apartmán pro 2 osoby 1/2 s možností přistýlky (2-lůžková ložnice a jako přistýlka gauč v obývací místnosti). 

Stravování

Vlastní.


Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat