Vyhledat zájezd

Privát Barbara

Chorvatsko, Kvarner, Starigrad-Paklenica

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Vila Mahmutović
Počasí
11 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Dům Barbara stojí vedle studií Katarina, cca 200 m od dlouhé hlavní pláže, asi 10 minut od centra letoviska a 1,5 km od vstupu do národního parku.

Popis

Několik kilometrů dlouhá pláž vzdálená cca 200 m od studíí je rozmanitá (oblázky – hrubý písek – betonové plotny), místy rušnější, jinde liduprázdná (vzdálenější část pláže bývá užívána nudisty). Vstup do vody je pozvolný.

 

Ubytování

Apartmán pro čtyři až šest osob tvoří velká ložnice se třemi pevnými lůžky, menší pokoj se dvěma lůžky, prostorná kuchyně (lednička, dvouvařič, trouba na pečení, el. varná konvice, základní nádobí, SAT TV s českým programem), WiFi zdarma, koupelna (sprcha, WC) a krytá terasa. Klimatizace je za příplatek 5 EUR/den.

Stravování

Vlastní vaření nebo možnost dokoupení snídaní a večeří ve formě bufetu v blízkém wellness hotelu Alan.

Ostatní

Zelené borovicové pobřeží u Národního parku Paklenica nabízí řadu skvělých možností vyžití. Jedinečná příroda národního parku zve k turistickým procházkám do soutěsek Malé a Velké Paklenice, ke sledování horolezeckých výstupů na 400 m vysokých proslulých paklenických skalních stěnách, k další vysokohorské turistice např. k nejvyššímu vrcholku Velebitu (Vaganski Vrch, 1750 m. n. m.), méně náročnou procházkou je sledování naučné stezky kolem historických kamenných stavení v podhůří, zajímavé jsou též Mirily - místa, kde se horalé naposledy loučili se sluncem. Delegát Vám nabídne klasické výlety lodí, výlety do dalších národních parků (např. Plitvice, Krka, Kornati) a nebo výlet jeepem přírodou Velebitu, se zastávkami na místech natáčení filmů o Vinnetouovi. Přímo v kempu u hotelu Alan můžete navštívit muzeum natáčení 11 dílů série o Vinnetouovi, a to v původních prostorách hotelu, kde byl ubytován filmový štáb.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat