Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel International

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Popis

Recepce, internetový koutek (za poplatek), bezdrátové internetové připojení v kavárně hotelu, klimatizovaná restaurace s kapacitou 140 míst, kavárna, terasa, společenská nebo televizní místnost. V prostorách hotelu jsou dále kosmetické a kadeřnické služby, směnárna, cestovní agentura, informační centrum, kasino, butiky. Parkování je vzdáleno asi 200 m od hotelu (limitovaný počet parkovacích míst, poplatek 7 EUR/noc), v případě obsazení je možné parkovat na veřejných parkovištích v blízkosti hotelu (rovněž za poplatek). Jelikož se hotel nachází u náměstí, jsou poblíž kavárny, bary, obchody, knihkupectví, lékárna, obchod se suvenýry, supermarket Konzum, autobusová zastávka - všechno v okolí asi 50-150 m od hotelu.
Oblázková: asi 30 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Hřiště na míčové hry, dětské hřiště, trampolína, vodní sporty. Výlety lodí na ostrovy Krk a Rab, nebo podél celé Crikvenické riviéry. Lze také navštívit Městské muzeum poblíž hotelu anebo objevovat podmořský svět v místním Akváriu.

Ubytování

Hotel International nabízí příjemné ubytování hotelového typu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Hotel Vám nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkových pokojích i s možností přistýlky. Některé pokoje jsou s balkonem a s výhledem na moře. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením a telefonem.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, se sociálním zařízením a telefonem.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem. Pokoj má výhled na moře.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, se sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a balkonem. Pokoj má výhled na moře.

Poloha

Hotel International se nachází v centru letoviska Crikvenica, v těsné blízkosti přístavu. Právě díky své poloze je oblíbený převážně mezi klienty, kteří hledají odpočinek a zábavu na jednom místě. Samotné město Crikvenica je pěkně upravené místo, nacházejí se zde parky, promenády, léčebné ústavy a kongresové centrum.
Od moře: Asi 30.
Od centra: Asi 10.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, nápoje u večeří zahrnuty v ceně (voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje z automatu). Možnost dokoupení plné penze.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Crikvenica: je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře, která se vyznačuje mírným podnebím a bujnou vegetací. Středomořské flóry, čerstvý vzduch bez nebezpečných alergenů, čisté moře a pláže. Pobyt je určen pro lidi v jakémkoliv věku, v průběhu celého roku. Selce: Zemědělské a rybářské městečko, kde se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury typické pro zdejší přímoří - s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj), malebný je i kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina).
Info: Check-in: 14.00 hod. /check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat