Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Kaštel

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Skoro zataženo
18 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 4 072 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Kaštel se nachází v centru města Crikvenica hned vedle kostela. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka, obchody, banka, pošta. V hotelu je k dispozici výtah, restaurace, aperitiv bar, restaurace a kavárna Stella Maris Club (otevřen od 15. 6. do 15. 9.), TV místnost, Wi-Fi zdarma po celém hotelu a placené parkoviště.

Popis

Před hotelem se nachází pěkná pláž, je možné pronajmout si lehátka a slunečníky (za poplatek).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s možností přistýlky, telefonem, SAT/TV, Wi-Fi. Pokoje v hotelu jsou bez balkonu a bez klimatizace. Možnost pokojů se 2 přistýlkami (na dotaz). Hotel se nachází v bývalém klášteře ze 14. století (Kaštel je památkový objekt, a proto nebylo možné balkony postavit).

Stravování

Polopenze formou švédských stolů včetně nápojů k večeři (voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat