Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Omorika

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Oblačno
20 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 840 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Omorika je nově zrekonstruovaný hotel, který se nachází ve svahu přibližně 2 km na sever od centra Crikvenice. Hotel nabízí výtah, restauraci, aperitiv bar, trezor, Wi-Fi zdarma po celém hotelu, parkování zdarma.

Popis

Hotel leží 200m od pláže, která je vhodná pro děti, oblázková, místy i hrubý písek.

Sport a zábava

Sportovní vyžití zajišťuje minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s možností přistýlky, balkonem (přímý nebo boční pohled), SAT/TV, klimatizací, trezorem, minibarem, fénem, Wi-Fi, telefonem. Pokoje Mezzanin jsou bez možnosti přistýlky a bez balkonu s francouzským oknem. Pokoje mají kompletně zrekonstruované koupelny.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů včetně nápojů k večeři (voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat