Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pavilony Riviera

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 590 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblázkové pláže, s upravenými platy na slunění.

Sport a zábava

Možnost sportovního vyžití u hotelu (přibližně 500 m) nebo na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s možností přistýlky, telefon. Dvoulůžkové pokoje mají balkon, třílůžkové pokoje balkon nemají. Pokoje jsou situovány na mořskou stranu.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Možnost dokoupení plné penze.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Pavilony Riviera se nacházejí v městské části Dramalj na okraji Crikvenice. Od centra Crikvenice jsou vzdálené přibližně 2,5 km. Pavilony mají k dispozici restauraci, pizzerii, bar, rychlé občerstvení, hotelovou pláž, parkování, na recepci Wi-Fi zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat