Vyhledat zájezd

Hotel Riviera - pavilony

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Oblačno

Poloha

Hotel Riviera se nachází přímo u pláže, pavilony jsou umístěny v borovicovém háji za hotelem, 50 m od pláže. Do centra lázeňského městečka Crikvenice se dostanete pěší procházkou za cca 20 minut, dostupnost také místním busem. Přímo v Dramalji naleznete promenádu, supermarket, restaurace a kavárny.

Popis

Hosté z pavilonů mohou využívat služeb hotelu Riviera - recepce, restaurace, TV místnost, bar, pizzerie s venkovní terasou.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s balkonem a příslušenstvím, pokoje s možností 1 přistýlky s francouzským oknem a příslušenstvím. Pro rodiny se 2 dětmi jsou k dispozici 2-lůžkové pokoje s rozkládacím gaučem, s francouzským oknem a příslušenstvím. Všechny pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.

Sport a zábava

U hotelu oblázková pláž s upraveným pozvolným vstupem do moře a betonovými platy na slunění (slunečníky a lehátka za poplatek). Další široká oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře cca 500 m. Vhodné pro rodiny s dětmi i neplavce.

Sport, zábava:
  vodní sporty na pláži.

Stravování

Polopenze v hotelu Riviera - snídaně a večeře formou bufetu (nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně). Možnost dokoupení obědů (výběr ze 2 menu).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat