Vyhledat zájezd

Pavilony Riviera

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 350 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Oblázkové pláže, s upravenými platy na slunění.

Sport a zábava

Možnost sportovního vyžití u hotelu (přibližně 500 m) nebo na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím s možností přistýlky, telefon. Dvoulůžkové pokoje mají balkon, třílůžkové pokoje balkon nemají. Pokoje jsou situovány na mořskou stranu.

Poloha

Pavilony Riviera se nacházejí v městské části Dramalj na okraji Crikvenice. Od centra Crikvenice jsou vzdálené přibližně 2,5 km. Pavilony mají k dispozici restauraci, pizzerii, bar, rychlé občerstvení, hotelovou pláž, parkování, na recepci Wi-Fi zdarma.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Možnost dokoupení plné penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat