Vyhledat zájezd

Hotelový Komplex Rivijera Club

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 990 Kč

Dostupných: 123 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, snack bar, aperitiv bar, pizzerie, café, TV místnost, obchod se suvenýry, parkoviště.
vzdálená 100 m, betonová plata, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Písečná pláž je vzdálená cca 1 km.

Poloha

Hotelový komplex v bezprostřední blízkosti moře, který se skládá z hlavní budovy a ubytovacích pavilonů, se nachází cca 3 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů.

Sport a zábava

Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. V blízkosti jsou také 4 tenisové kurty, plážový volejbal, vodní lyžování, zapůjčení motorových člunů, vodní sporty, minigolf, badminton za poplatek.

Zajímavá a pestrá nabídka fakultativních výletů za kulturními, historickými a přírodními krásami okolí. Doporučujeme Vám návštěvu Crikvenického Akvária, lodní panoramatický výlet, lodní výlet na ostrov Krk, fish piknic, výlet do národního parku Plitvická Jezera, na ostrov Rab, výlet do jeskyně Biserujka na Krku, návštěva města Krk na ostrově Krk, návštěva lázeňského města Opatija či přístavního města Rijeka.

Klienti z komplexu Rivijera se mohou zúčastnit animačních programů, které organizuje tým KOVOTOUR PLUS ZCELA ZDARMA.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje v pavilónech s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI – snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Ostatní

Náš názor: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat