Vyhledat zájezd

Hotelový komplex Rivijera Club - Dotované Pobyty 50+

Chorvatsko, Kvarner, Crikvenica

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 7 990 Kč

Dostupných: 268 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, snack bar, aperitiv bar, pizzerie, café, TV místnost, obchod se suvenýry, parkoviště.
Vzdálená 50-100 m, betonová plata, oblázková, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za poplatek). Písečná pláž je vzdálená cca 1 km.

Sport a zábava

Crikvenici mohou klienti navštívit velké mořské akvárium, které se nachází v centru města. V blízkosti jsou také 4 tenisové kurty, plážový volejbal, vodní lyžování, zapůjčení motorových člunů, vodní sporty, minigolf, badminton za poplatek. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje v pavilónech s možností až jedné přistýlky, vlastní soc. zařízení, pokoje jsou orientovány na mořskou stranu.

Poloha

Hotelový komplex v bezprostřední blízkosti moře, který se skládá z hlavní budovy a ubytovacích pavilonů, se nachází cca 3 km od centra známého a velmi oblíbeného letoviska Crikvenica s množstvím obchůdků, kaváren, cukráren, restaurací a barů.

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI – snídaně a večeře formou švédských stolů, obědy výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu a večeři neomezené množství nealkoholických nápojů + 1 domácí alkoholický nápoj (pivo nebo víno).

Ostatní

Poznámka: Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko +3 990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat