Vyhledat zájezd

Grand Hotel Imperial

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
13 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Hotel organizuje pro své hosty hudební a taneční večery s živou hudbou.  wellness studio - biosauna, finská sauna, whirlpool, solárium, masážní studio, kadeřnictví, dále fitness studio, krytý a venkovní bazén a relaxační místnost s vůní typických místních rostlin (rozmarýn, levandule, citron). k dispozici jsou pro hosty tři tenisové kurty, minigolf, stolní tenis.   v okolí hotelu cykloturistické stezky.

Ubytování

Hotel imperial nabízí příjemné ubytování hotelového typu. jsou zde klimatizované dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením s možností přistýlky. některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu nebo do parku.  bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.. p 1/1 obsazenost 1 osoba, klimatizovaný 1-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon. p 1/2 b obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, balkon směr park. p 1/2 bm obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, balkon směr moře. p 1/2 m obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, směr moře. p 1/2 park obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, směr park. p 1/2+1 b obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, balkon směr park. p 1/2+1 bm obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, balkon směr moře. p 1/2+1 m obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, směr moře. p 1/2+1par obsazenost 3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, směr park. p 2/2 obsazenost 4 osoby, klimatizované 2 dvoulůžkové pokoje určené převážně pro rodiny. pro pokoje společný vchod a jedna koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, vysoušeč vlasů, tv/sat, trezor, minibar, telefon, směr moře nebo park. sleva na dítě není u tohoto typu pokoje možná.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. snídaně - velký výběr jídel a nápojů, bio koutek, velký výběr pečiva, ovoce a ovocné šťávy. večeře - velký výběr místní, národní a mezinárodní kuchyně.

Ostatní

Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Hotel imperial se nachází v blízkosti starého města rab a městského parku komrčar. okolí hotelu je ideální pro procházky v parku nebo u moře. tento hotel s dlouholetou tradicí je zárukou strávení příjemné dovolené. 

Popis

Recepce, směnárna, trezor, internet (internetový koutek nebo na terase wi-fi připojení), bar, bazén na hotelové terase, krytý bazén, tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, dětské hřiště, wellness - biosauna, finská sauna, whirlpool, solárium, masážní studio, kadeřnictví, fitness studio, parkoviště. kamenitá a betonová: asi 400 m od hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat