Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zagreb

Chorvatsko, Kvarner, Karlobag

Ubytování Hotel
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Poloha

Od pláže - 60 m od oblázkové pláže, štěrkopísek, betonová mola, vstupy pozvolné i po schůdcích, mořský bazén, od centra - 300 m a obchodů, restaurací.

Ubytování

Klimatizace, mini bar, TV/SAT, telefon, příslušenství – WC a sprcha, balkón/ franc. okno/bez 1/2 pokoj - balkón, 2 lůžka, 1- 2 přistýlky, strana moře/park - hlavní budova 1/2 pokoj – bez balkónu či franc. okno, 2 lůžka, možná přistýlka, strana moře/ park/ pavilon Villa Pinia.

Stravování

Bufetové stoly.

Ostatní

Nejlepší cena za all inclusive, komplexní služby, přímo u moře.

Popis

Čtyřpatrový hotel na břehu moře, je vhodný i pro osoby s omezenou pohyblivostí. Hotel je členitý, s pavilony a výhledem na moře, v terasovitém terénu s parkovou úpravou a bazény. Výhodou je volba mezi all inclusive stravováním a polopenzí. Vřele doporučujeme all inclusive pro skvělou cenu, i pro kvalitu komplexních služeb a služby v ceně. Klimatizovaný hotel, hlavní budova – výtah/ pavilony Villa Pinia – bez výtahu; nonstop recepce, směnárna, herna, kulečník,kavárna, all inclusive bar, restaurace, letní terasa - výhled na ostrov Pag, vnitřní/ vnější bazén, živá hudba, bar u bazénu, animace za poplatek: wellness, sauna, stolní tenis, tenisové dvorce, minigolf, volejbalové hřiště, parkoviště, Wi-Fi připojení za příplatek all inclusive – bufet, nápoje jídlu, 2 polévky, 3 hlavní jídla, 4 přílohy, saláty, ovoce, zmrzlina, dezerty, točené nápoje, 3x týdně speciality chorvatské národní kuchyně, (možnost polopenze – nezahrnuje saunu, tenis, animace) all inclusive bar: bar na sluneční terase: 11:00 – 21:00 - zákusky, teplé nápoje/ studené nealko, alkohol místní provenience bar u bazénu: 10:00 – 19:00 - nealko nápoje a pivo all inclusive služby: 120 min sauny, 60 min tenisu/ týden, animace pro děti/dospělé 20.06. – 31.08, taneční večery v termínu 01. 07. – 25. 09.; 25% sleva na masáže a wellness.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat