Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Uvala Scott

Chorvatsko, Kvarner, Kraljevica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
5 °C - Možnost deště
5 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 662 Kč

Dostupných: 120 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Uvala Scott je turistická a rekreační vesnička v zátoce Dubno, vzdálená od centra letoviska Kraljevica asi 3 km. Krása tohoto zálivu přilákala i anglického šlechtice Alexandera Scotta, který jej koupil na počátku 19. století a rozhodl se zde vytvořit rodinné sídlo. Pobýval v něm až do své smrti v roce 1860. Turistické středisko se skládá z několika budov tvořících hotel a z apartmánových domů. Nabízí sportovní vyžití a je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro klienty, kteří dávají přednost klidu a odpočinku.
Od moře: Asi 50.
Od centra: Asi 3 000.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Crikvenica: je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře, která se vyznačuje mírným podnebím a bujnou vegetací. Středomořské flóry, čerstvý vzduch bez nebezpečných alergenů, čisté moře a pláže. Pobyt je určen pro lidi v jakémkoliv věku, v průběhu celého roku. Selce: Zemědělské a rybářské městečko, kde se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury typické pro zdejší přímoří - s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj), malebný je i kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina). Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Ve středisku je klientům k dispozici centrální recepce, klimatizovaná restaurace, taverna, pizzerie, klimatizovaná kavárna, mini-market, sauna, obchod se suvenýry.
Betonová: asi 50 m od střediska, s přímým vstupem do moře. Část pláže je vyhrazena pro děti - písečná s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport a zábava

Stolní tenis, billiard, minigolf, půjčovna šlapadel, slunečníků a lehátek, disco club, taverna s živou hudbou (od 16.6. do 1.9.).

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových apartmánech typu BILO. Všechny apartmány mají výhled na moře, jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT a lednicí. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 2-lůžková ložnice (francouzská postel), obývací místnost se 3. a 4. lůžkem (rozkládací gauč), kuch. kout (lednice, vařič), soc. zařízení, telefon, TV/SAT, klimatizace.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze, obědů, nebo plné penze ve formě bufetu. U večeře nejsou nápoje zahrnuty v ceně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat