Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Brnabić

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Baška

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 790 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Vkusně zařízený dvoupatrový apartmánový dům se nachází hned vedle informačního centra, asi 350 m od centra oblíbeného letoviska Bašky, která návštěvníkům nabízí širokou paletu kulturního a společenského vyžití. Doporučujeme pro výhodný poměr kvality, služeb, přírody, čistoty moře a polohy.

Popis

Parkování u domu, klimatizace pro Trilo 4+2 v předsezóně za příplatek.
Pláž: 350 m, krásná oblázková s pozvolným vstupem do moře, dlouhá 2 km, bar, sprchy, za příplatek slunečníky a lehátka. Městská pláž byla pro svoje kvality oceněna tzv. Modrou vlajkou.

Ubytování

Mono 2 – studio se dvěma lůžky a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon nebo terasa s posezením, přízemí nebo první patro. Trilo* 4 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, kuchyňský kout, vlastní sociální příslušenství, TV, terasa s posezením, přízemí. Trilo *4 je dispozičně vhodné pro 2 dospělé a 2 děti. Trilo 4+2 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, vlastní sociální příslušenství, TV, balkon, nachází se v 1. a ve 2. patře. V období 2/7-27/8 je klimatizace v ceně ubytování, ostatní termíny je za příplatek.

Stravování

Vlastní, možnost přiobjednání večeří či polopenze v nedalekém příjemném penzionu Burin. Strava je servírovaná, při větším počtu osob jsou večeře výběrem ze 3 menu.

Ostatní

Nástup na ubytování: Sobota od 14 h.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat