Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Baška

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Apartmány se nacházejí nedaleko centra města a obchodu s potravinami, cca 200–700 m od pláže, podle polohy konkrétního apartmánu.

Popis

Široká písčitooblázková pláž se nachází cca 200–700 m od apartmánů, lehátka a slunečníky (za poplatek).


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kaplice, Klatovy, Kyjov, Litomyšl, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Rokycany, Slavkov u Brna, Strakonice, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Velké Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Ubytování

Apartmány a studia s balkonem nebo terasou se nacházejí v soukromých vilkách, jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny kuchyňským koutem se základním vybavením, lůžkovinami a ručníky, sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC). Přímo u objektů jsou parkovací místa. Některé vily mají možnost grilování. Studio S2+1 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským a jídelním koutem. Možnost jedné přistýlky. Apartmán A2+1 – ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Možnost jedné přistýlky. Apartmán A4+1 – dvě ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Možnost jedné přistýlky. Apartmán A6 – tři ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Již dlouhá léta patří Baška, pro své dlouhé a široké oblázkové (místy písčité) pláže, k jednomu z nejnavštěvovanějších míst Chorvatska, především pro velmi krásnou a populární pláž Vela plaža. Velkou předností tohoto ostrova je snadná dostupnost z ČR a jeho spojení s pevninou mostem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat