Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zvonimir

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Baška

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Déšť
12 °C - Déšť
Cena za osobu od 9 012 Kč

Dostupných: 33 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace, výtah. Dále je možné využívat všechny společenské a zábavní možnosti hotelu Corinthia, včetně venkovního bazénu a bazénku pro děti. Masáže, sauna a lehátka u bazénu za poplatek. Vnitřní i venkovní bazén u hotelu Corinthia je hostům k dispozici zdarma. Parkování na parkovišti pod závorou u hotelu Corinthia za poplatek 2 EUR za den. Krásná oblázková pláž asi 2 km dlouhá v romantické zátoce pod pohořím se nachází přímo před hotelem. V kempu asi 2 km vzdáleném je nudistická pláž.

Sport a zábava

Tenisové kurty, bowling, minigolf, windsurfing, tobogán, taneční večery. Značené turistické stezky po okolí Bašky.

Poloha

Menší příjemný hotel přímo u krásné oblázkové až písčité pláže, od které je oddělen jen parčíkem a promenádou. Centrum je vzdálené pouhých 5 minut chůze od hotelu.

Ubytování

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky mají SAT-TV, telefon, minibar, fén, trezor. Většina pokojů má lodžii na mořskou stranu, pokoje bez výhledu na moře jsou v přízemí nebo 1.patře, nejlevnější pokoje jsou mansardy bez balkonu. Na vyžádání jsou možné suity.

Stravování

Bufetová polopenze.

Ostatní

- luxusní ubytování na nejlepší pláži ostrova - hotel přímo u moře Placené parkoviště pod závorou - platí se na místě 2 EUR za den.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat