Vyhledat zájezd

Hotel Dražica a Depandance Lovorka

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Krk

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Možnost deště
26 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 190 Kč

Dostupných: 54 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od pláže - 60 m od pláže, oblázková pláž, štěrkopísek, betonová mola, vstupy pozvolné i po schůdcích, mořský bazén, od centra - 300 m a obchodů, restaurací.

Popis

Hotel se 137 pokoji a bazény má výbornou polohu přímo v historickém městě Krk, je ústředním objektem rezortu Dražica, zasazen v parku s piniemi a tamaryšky, na skalnatých výběžcích a v romantické zátoce stejnojmenné pláže, přímo u moře. Rodinám je určen jak hotel Dražica s pokoji tak depandance VILLA LOVORKA s rodinnými suity. Svou vybaveností a službami se hotelový komplex řadí mezi nejlepší hotely na Krku, s naším velkým doporučením CK FEDE. Recepce, směnárna, trezor, lobby, TV sál, café bar, masážní a fitness studio, turistická agentura (výlety), obchod, hotelová restaurace, restaurace á la carte, coctail bar, pivnice, kulečník, otevřený bazén, dětský bazén,lehátka slunečníky u bazénu za malý poplatek, sluneční terasa, výtahy, klimatizace, pronájem kol, tenisové kurty, animace, dětský klub, večerní hudba a tanec.

Ostatní

Moderní vybavení, blízko přírodní rezervace Kamenjak, prostor pro kola a surfy.

Stravování

Bufetové stoly.

Ubytování

Centrální klimatizace, LCD/TV/Sat, sejf, telefon, přípojka na internet, Wi-Fi připojení, fén 1/1 STANDARD - dvoulůžkový pokoj využitý jednou osobou, bez balkónu 1/2 STANDARD - možná přistýlka (do 11,9 let), bez balkónu 1/2 PARK - možná přistýlka, balkón, strana park 1/2 MORE - bez přistýlky, balkón, pohled moře 1/4 FAMILY - manželské lůžko, palandy pro 2 děti do 8,9 let, balkón, strana park 1/4 SUITE -2 ložnice, předsíň, balkón, strana park 1/2+2 SUITE STANDARD – depandance VILLA LOVORKA - ložnice,obytný pokoj (rozkládací pohovka) 1/2+2 SUITE B/T L– depandance VILLA LOVORKA - ložnice, obytný pokoj (rozkládací pohovka), balkon/terasa 1/1 pokoj pro 1 osobu v dependance LOVORKA - dvoulůžkový pokoj bez balkónu, využitý jednou osobou, bez balkónu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat