Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Mobilní domy Njivice

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Njivice

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
17 °C - Bouřka
17 °C - Bouřka
Cena za osobu od 1 400 Kč

Dostupných: 10 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Objekt nabízí směnárnu, restauraci, bar, novinový stánek a službu hlídání dětí. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. K placení lze v objektu použít běžné platební karty.

Ostatní

Objekt nabízí směnárnu, restauraci, bar, novinový stánek a službu hlídání dětí. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti.
GPS: 45.169399, 14.547500.

Sport a zábava

Kdo má rád aktivní dovolenou, může se věnovat mnoha volnočasovým aktivitám, například jízdě na kole/horském kole, volejbalu a jízdě na kánoi. Za poplatek tenis, minigolf a stolní tenis. Hotel také zprostředkovává jízdu na šlapadlech. Objekt nabízí svým hostům také animační program a miniklub.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část, kuchyň a koupelna. Ke standardnímu vybavení většiny pokojů patří i terasa. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení všech pokojů patří lednička, televize a WiFi (zdarma). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat