Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Punat

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Punat

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno

Poloha

Prostorné účelně vybavené apartmány se nacházejí v soukromých domech a vilách rozmístěných po letovisku Punat. Na vyžádání je možnost zprostředkovat ubytování vyšších kategorií, domy s bazénem apod. (více informací v CK). Na ostrůvek Košljun s dochovaným františkánským klášterem jezdí několikrát denně výletní lodě. Letovisko Punat, spolu s vesničkou Stara Baška, jsou známé vyhlášenými plážemi, které se mezi těmito dvěma místy rozprostírají a kam se dá dostat pouze lodí.

Popis

Možnost parkování u domu.
Pláž: 200–1000 m, podle polohy apartmánu, většinou oblázkové pláže doplněné betonovými moly, městská pláž je vhodná pro děti a seniory díky pohodlnému přístupu do moře a mělké vodě. V oblasti zvané Punta de Bilj, jsou krásné písčito-oblázkové pláže a koupajícím jsou k dispozici plážové restaurace, centrum vodních sportů, tobogán a volejbal na písku.

Ubytování

Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím, balkonem nebo terasou. Bilo 2+1 – ložnice pro dvě osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna v ložnici nebo v obytné kuchyni. Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna v ložnici nebo v obytné kuchyni. Quadri 6+1 - tři samostatné dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna v ložnici nebo v obytné kuchyni.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Nástup na ubytování: Sobota od 14 h.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat