Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Economy Šilo

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Šilo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 805 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od pláže - 300 m - 600 m od pláže, oblázky, písek, plata, od centra - 300 m - 600 m centrum, obchody, stánky, restaurace.

Popis

Privátní apartmány v Šilu vyhovují rodinám s malými dětmi, díky písečným oblázkovým plážím. Letovisko Šilo na ostrově Krk je přivráceno k pevnině a moře zde vytváří široké zátoky s pozvolnými vstupy. Apartmány pro 2 – 7 osob jsou standardně vybavené, ve dvou kategoriích. Kategorie economy zahrnuje ubytování v apartmánech se standardní výbavou. Na základě poptávky na termín a typologii nabídneme konkrétní apartmán s popisem a fotografiemi.

Parkovací místo, terasa/ balkón s posezením.

Ubytování

Vybavená kuchyně v obýváku, lednice, příslušenstvíMONO 2: kuchyňská i obytná část v jednom prostoru, možná přistýlka BILO 2 - 3: kuchyňský kout, možná přistýlka v obýváku, 1 ložnice TRILO 4 -5: kuchyně, možná přistýlka v obýváku, 2 ložnice QUADRI 6 - 7: 3 ložnice, možná přistýlka v obýváku.

Stravování

Vlastní

Ostatní

Příplatky na místě: pes, po potvrzení CK, platba v místě 6.0 EUR (apartmán / den), pobytová taxa 4.6 EUR (osoba / týden), klimatizace , popotvrzení CK, platba v místě 6.0 EUR (apartmán / den).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat