Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Pušelj

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Šilo

Vila Pušelj (hlavní fotografie)

14% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 490 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Šilo leží v zátoce Stipanja, kterou z východu uzavírá poloostrov Šilo (na mysu je maják), a tak je chráněno před východními a jižními větry. Vila se nachází 300 m od moře. Vila má 2 čtyřlůžkové apartmány a dvoulůžkové a třílůžkové studio. Wi-Fi zdarma.

Popis

Písčité pláže, křišťálově průzračné moře.

Ubytování

Čtyřlůžkový apartmán má 1 ložnici a 2 přistýlky v galerii, studio je jedna místnost s kuchyňským koutem. Apartmány mají parkování, balkon nebo terasu, Wi-Fi, klimatizaci.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat