Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Pušelj

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Šilo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-3 °C - Oblačno
-3 °C - Oblačno

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Šilo leží v zátoce Stipanja, kterou z východu uzavírá poloostrov Šilo (na mysu je maják), a tak je chráněno před východními a jižními větry. Vila se nachází 300 m od moře. Má čtyřlůžkové apartmány a dvoulůžkové a třílůžkové studio. Wi-Fi zdarma.

Popis

Písčité pláže, křišťálově průzračné moře.

Ubytování

Čtyřlůžkový apartmán má 1 ložnici a 2 přistýlky v galerii, studio je jedna místnost s kuchyňským koutem. Apartmány mají parkování, balkon nebo terasu. Apartmány jsou klimatizované.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat