Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Šilo

Chorvatsko, Kvarner, Krk - Šilo

Apartmány Šilo (hlavní fotografie)
Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Poloha

Zlatý nebo zelený Krk je i není ostrov. Ostrovem je díky své idylické přírodě a klidu daleko od každodenního ruchu, ale zároveň je zde most, který ostrov spojuje s pevninou. Malebné letovisko Šilo leží na ostrově Krk a pyšní se dlouhou tradicí v cestovním ruchu. Největším bohatstvím Šila jsou jeho četné krásné slunné přírodní štěrkovité pláže - malé zátoky, především je známá písčitá pláž s čistým, modrým, ke koupání vždy příjemným mořem, ideálním pro malé děti. Apartmány jsou rozmístěny po tomto letovisku ve vzdálenosti asi 200 až 700 m od moře/pláže a asi 50-800 m od samotného centra Šilo.
Od moře: 200-700.
Od centra: 50-800.

Ubytování

Apartmány Šilo nabízejí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve 2 až 8-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA s možností přistýlky. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, studio apartmán o rozloze asi 20-25 m2, obývací místnost se 2 lůžky, kuch. koutem, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán o rozloze asi 25-30 m2, jedna ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s kuch. koutem, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, apartmán o rozloze asi 50-55 m2, jedna ložnice se 2 lůžky + obývací místnost s kuch. koutem a rozládacím gaučem pro 2 osoby nebo ložnice se 3 lůžky + obývací místnost s kuch. koutem a gaučem pro 1 osobu, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
TRILO 4+2.
Obsazenost 4 až 6 osob, apartmán o rozloze asi 55-70 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 2 přistýlek, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, apartmán o rozloze asi 75-85 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
QUADRI 6+2.
Obsazenost 6 až 8 osob, apartmán o rozloze asi 80-100 m2, tři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 2 přistýlek, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
QUADRI 8+1.
Obsazenost 8 až 9 osob, apartmán o rozloze asi 85-95 m2, tři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby + s možností 1 přistýlky, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.
PENTA 8+2.
Obsazenost 8 až 10 osob, apartmán o rozloze asi 90-110 m2, čtyři 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuch. koutem a s možností 2 přistýlek, TV, sociální zařízení, balkon/terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací. V několika restauracích přímo ve městě se nabízejí výborné speciality domácí a mezinárodní kuchyně a bílé autochtonní víno “žlahtina”.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, vybaveným kuchyňským koutem (vařič, lednice, nádobí) a balkonem či terasou s posezením (většinou). Parkování v blízkosti domu.
Písečná: pláž Šilo - asi 200-700 m od apartmánů, pláž je oceněna Modrou vlajkou. Kamenitá: asi 200-700 m od apartmánů.

Sport a zábava

Tenisové kurty (v autokempu Tiha), plážový volejbal, fotbal, házená, basketbal, petanque, potápění, vodní lyžování. Dále pro všechny, co mají rádi procházky v přírodě je zde kolem 60 značených tras pro chodce i cyklisty, které spojují všechna letoviska v oblasti obce Dobrinj.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Národní park Plitvická jezera: Plitvická jezera jsou nejznámějším chorvatským národním parkem a patří mezi nejstarší a nejcenější přírodní znamenitosti. Nachází se v oblasti Lika mezi pohořím Mala Kapela a Plješivica, v nadmořské výšce 408 - 1208 m. Více informací naleznete ZDE.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat