Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Adriati

Chorvatsko, Kvarner, Krk

Ubytování Hotel
Počasí
9 °C - Skoro zataženo
9 °C - Skoro zataženo

Stravování

Formou polopenze. Snídaně a večeře se podává formou bufetu v restauraci v hlavní budově hotelu. Na výběr mají hosté z několika druhů pečiva, salámů, sýrů, uzenin, u snídaně je zahrnuta v ceně káva, džus, čaj. U večeří jsou nápoje za poplatek. Možnost dokoupení obědů - je třeba objednat předem v CK.

Poloha

Hotel Adriatic** je umístěn v Kvarnerském zálivu na ostrově Krk v klidném letovisku Omišalj. Na ostrov vede most (průjezd je zpoplatněn cca 35 HRK). Hlavní budova hotelu leží do 50 m od pláže, od centra města cca 500 m.

Ubytování

Pokoje hotelu Adriatic 2* standardu jsou skromněji zařízené 2-lůžkové pokoje, některé s možností 1 přistýlky a balkonu za příplatek. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, SAT/TV, telefon.

  •     Balkon za příplatek 500 Kč za pokoj na týden
  •     WiFi v hotelové hale zdarma
  •     Trezor na recepci za poplatek
  •     V hlavní sezoně zábavní večery s tradiční místní hudbou
  •     Parkoviště u hotelu za 2 € na den

Popis

Komplex budov se skládá z hlavní budovy hotelu a dvou depandancí Marina a Primorka. Depandance Marina a Primorka disponují výtahem (vhodné ubytování pro osoby s omezenou pohyblivostí). V místě je možné zapůjčit si jízdní kola či loď a vyrazit na výlet.
Hotel disponuje restaurací a la carte, směnárnou, barem, disco barem, kulečníkem, prodejnou suvenýrů a tiskovin, kadeřnickým salonem, naleznete zde masáže a kadeřnictví.
Betonové plochy s pozvolným vstupem jsou ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu, oblázkové a travnaté pláže do 200 m. Pod dětským hřištěm je vstup do vody i pláž upravená pro děti a neplavce s písčitým dnem. Na pláži jsou k dispozici sprchy.

Sport a zábava

Příznivci aktivní dovolené si přijdou na své, v areálu naleznete tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, na pláži možnost zakoupení výletů do okolí. Ti nejmenší se mohou vyřádit na dětském hřišti.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat