Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Delfin

Chorvatsko, Kvarner, Krk

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Možnost deště
19 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 6 250 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Delfin v Omišalji na ostrově Krk, je známý svou rodinnou atmosférou a je dobrou volbou pro nezapomenutelnou dovolenou. Je přímo u moře a nabízí výhled na moře v zálivu. V hotelu je restaurace se slunnou terasou s výhledem na nedalekou pláž, caffe bar, dětské hřiště. Je umístěn v borovém lese a má vlastní parkoviště.

Popis

Hotel má vlastní pláž a je přímo u moře.

Sport a zábava

Kromě celodenního koupání a slunění, jízdy na kole, chůzí po promenádě podél pobřeží nebo divokých kamenných chodnících, můžete navštívit středověký hrad Omišalj Frankopánů vévodů, Parich kostela z 13. stol. nebo zbytky křesťanské baziliky z 5. stol. a Roman municipium z Fulfinum.

Ubytování

Hotel Delfin má 48 pokojů. Všechny pokoje jsou moderně zařízené, každý pokoj byl zrekonstruován, je s klimatizací, sprchou / WC, telefon s přímou volbou, satelitní TV, trezorem a balkonem s výhledem na moře nebo do lesa.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Možnost dokoupení oběda.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat