Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Dijana

Chorvatsko, Kvarner, Krk

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 325 Kč

Dostupných: 27 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Jedná se o 2 apartmány typu A4+1 (1. patro) – každý apartmán má 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s 1 lůžkem a vybavenou kuchyní, sprchu/WC, SAT/TV, Wi-Fi, balkon. Zvířata a klimatizace jsou za příplatek.

Poloha

Vila Dijana se nachází 350 m od moře a pláže, 100 m od centra a 150 m od obchodu a restaurace. Pobřeží kolem města je skalnaté, upravené pláže jsou kamínkové nebo betonové.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat