Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Depandance Villa Lovorka

Chorvatsko, Kvarner, Krk

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 986 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Krk: město i přístav na stejnojmenném ostrově. Kdysi biskupské město s nejvýznamější architektonickou památkou - katedrálou, jejíž počátky se datují do 6. století. Návštěvníky zaujme i románská bazilika, frankopanská tvrz z 12. století a další stavby s vzácnými rysy z různých období (dům Kotter, Kanovnický dům). Hezké oblázkové pláže, mnohé kulturně-zábavní události (Krcký trh s atraktivní námořní bitvou a jiné), vynikající pohostinská nabídka, možnost výletů (jeskyně Biserujka, ostrůvek Košljun). Crikvenica: je jednou z nejstarších letovisek u Středozemního moře, která se vyznačuje mírným podnebím a bujnou vegetací. Středomořské flóry, čerstvý vzduch bez nebezpečných alergenů, čisté moře a pláže. Pobyt je určen pro lidi v jakémkoliv věku, v průběhu celého roku. Selce: Zemědělské a rybářské městečko, kde se zachovalo několik pěkných ukázek staré vesnické architektury typické pro zdejší přímoří - s vysokými zděnými ploty a zvláštními schodišti. Na kopečku nad obcí stojí kostelík sv. Jiří (Sveti Juraj), malebný je i kostel sv. Kateřiny (Sveta Katerina).
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Klienti využívají služeb hotelu Dražica. Vstupní halu s recepcí a směnárnou lze nalézt v přízemí hotelu. Bezpečnostní schránky pro úschovu peněz a cenností se nacházejí přímo vedle recepce. Hotelovým hostům jsou k dispozici televizní místnost, kavárna s barem, masáže, fitness centrum, venkovní bazén se sladkou vodou, internetový koutek a Wi-Fi Hot Spot. Agentury prodávají fakultativní výlety, stejně jako obchod, ve kterém můžete koupit noviny, plážové doplňky a dárkové předměty, vše najdete vedle vstupní haly a recepce. Všechna poschodí hotelu jsou propojena výtahy, prostor pro stravování a další služby se nachází v přízemí s cílem poskytnout snadný přístup pro starší a tělesně postižené. Přístup k hotelu je uzpůsoben tak, aby sloužil lidem se speciálními potřebami. Parkování je možné za příplatek.
Oblázková, kamenitá, skalistá: asi 50 m od depandance.

Sport a zábava

Tři tenisové kurty s tenisovou školou, badminton, volejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol. V letních měsících jsou zde programy pro děti i dospělé. Profesionální organizátoři připravují programy v miniklubu, plavecká škola pro děti, ranní gymnastika, aqua aerobik, vodní pólo, šipky, programy večerní aktivity .

Ubytování

Depandance Villa Lovorka nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Ubytování je zajištěno v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (některé pouze pro děti do 12 let). Bližšší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, klimatizovaný 1-lůžkový pokoj se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT, ledničkou, fénem, internetem.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT, ledničkou, fénem, internetem.
P 1/2+1.
Obsazenost 2-3 osoby, klimatizovaný 2-lůžkový pokoj s přistýlkou pro dítě do 12 let, se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT, ledničkou, fénem, internetem.
P 1/2+2.
Obsazenost 3-4 osoby, klimatizovaný, 2-lůžkový pokoj a denní místnost s 2 přistýlkami (rozkládací gauč), se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT, ledničkou, fénem, internetem.
P 1/2+2 B.
Obsazenost 3-4 osoby, klimatizovaný, 2-lůžkový pokoj a denní místnost s 2 přistýlkami (rozkládací gauč), se soc. zařízením, vybavený telefonem, TV/SAT, ledničkou, fénem, internetem, balkonem.

Poloha

Správní středisko Krk stejnojmenného ostrova se nachází na západním pobřeží, pouze 12 km od Vrbniku. Historická část se rozkládá na poloostrově mezi dvěma zátokami a je obehnaná historickými hradbami. Během léta se v Krku koná řada festivalů, koncertů a řady dalších kulturních akcí. Villa Lovorka, depandance hotelu Dražica, se nachází jihovýchodním směrem od centra města Krk, v blízkosti zálivu Dražica. Celý resort je umístěný pod zelenými borovicemi, které spolu s pláží, vzdálenou jen pár metrů od hotelu, vytvářejí příjemné prostředí pro báječnou dovolenou a zábavu.
Od moře: Asi 50.
Od centra: Asi 800.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu (nápoje nejsou v ceně). Možnost dokoupení plné penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat