Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Village Resort Poljana

Chorvatsko, Kvarner, Lošinj - Mali Lošinj

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
6 °C - Možnost deště
6 °C - Možnost deště

Ubytování

Mobilhomy pro 4-6 osob (přistýlky pouze pro děti do 12 let) se dvěma ložnicemi, denní místnost s kuchyňským koutem, TV/SAT, lednice, klimatizace (za příplatek), soc. zařízení. K mobilhomu náleží venkovní posezení (stůl a židle) a sušák na prádlo, některé mají k dispozici lehátka. Bližší popis každého typu mobilhomu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
M.HOME 4.
Obsazenost 4 osoby, mobilhome o rozloze 22 m2, se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi (1x manželské lůžko, 2x jednolůžko), s denní místností a kuchyňským koutem (gauč + stolek), TV/SAT, lednice, klimatizace (za příplatek), koupelna se sprchou a WC, další WC zvlášť. K mobilhomu náleží terasa s posezením, venkovní sušák na prádlo a 2 lehátka.
M.HOME4+2.
Obsazenost max. 4 dospělé osoby a 2 děti do 12 let, mobilhome o rozloze 24 m2, s jednou dvoulůžkovou ložnicí (1x manželské lůžko) a jednou třílůžkovou ložnicí (2x jednolůžko a nad nimi vyvýšené lůžko - palanda), s denní místností a kuchyňským koutem (gauč + stolek a 2 židle), TV/SAT, lednice, klimatizace (za příplatek), koupelna se sprchovým koutem, WC zvlášť. K mobilhomu náleží terasa s posezením, venkovní sušák na prádlo a 2 lehátka.
M.HOME4+1.
Obsazenost max. 4 dospělé osoby a 1 dítě do 12 let, mobilhome o rozloze 31 m2, s jednou dvoulůžkovou ložnicí (1x manželské lůžko) a jednou třílůžkovou ložnicí (2x jednolůžko a nad nimi vyvýšené lůžko - palanda), s prostornou denní místností a kuchyňským koutem (gauč + stolek a 2 židle), TV/SAT, lednice, klimatizace (za příplatek), koupelna se sprchovým koutem, WC, bidetem a fénem. K mobilhomu náleží venkovní posezení, sušák na prádlo.

Poloha

Mobilhomy se staly vyhledávaným ubytováním mezi turisty všech věkových kategorií. Upřednostňují je zejména rodiny s dětmi. Mobilhomy se nacházejí v kempu Camping Village Resort Poljana na ostrově Lošinj, vedle stejnojmenné pláže v bezprostřední blízkosti moře. Komplex stojí v lese a nabízí klimatizované mobilní domy s vybaveným kuchyňským koutem. Centrum města Mali Lošinj je vzdáleno asi 3 km. Jde o velmi oblíbené klimatické lázeňské středisko s řadou obchůdků se suvenýry, restaurací a kavárniček. Letovisko nabízí bohaté kulturní i sportovní zázemí.
Od moře: Asi 100-150.
Od centra: Asi 3 000.

Popis

V kempu Poljana je klientům k dispozici recepce, obchod s potravinami, restaurace, gril, bankomat. Hosté si mohou zahrát fotbal i plážový volejbal a nechybí ani hřiště pro děti. Parkování většinou přímo u mobilhomu (zdarma pro 1 auto/mobilhome).
Oblázková, kamenitá, s betonovými plochami: asi 100-150 m od kempu, na pláži jsou sprchy. Na bezpečnost dohlížejí kvalifikovaní záchranáři. Pláž je oceněna Modrou vlajkou.

Sport a zábava

Hřiště pro fotbal, plážový volejbal, tenis, dětské hřiště, vodní sporty, potápění, půjčovna lodí i jízdních kol, lukostřelba. V kempu se pořádají animační programy pro děti i dospělé - cvičení, sportovní i společenské soutěže a klání, kabaret, dětský miniklub. V letovisku Mali Lošinj jachtařská škola, windsurfing, půjčovny sportovních potřeb a člunů, tenis, stolní tenis, minigolf, jízda na koni, fotbal, cyklostezky.

Ostatní


Tipy: Národní park Plitvická jezera: 16 překrásných jezer spojených 92 vodopády. Od r. 1979 je park zapsaný do listiny přírodních památek UNESCO. Park přirody Velebit: pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván „parkem národních parků“. Lodní výlet s fishingem: půldenní nebo celodenní výlet lodí, spojený s ochutnávkou místních specialit.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat