Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Danijela

Chorvatsko, Kvarner, Lošinj - Mali Lošinj

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno

Popis

V okolí je koupání s romantickými malými oblázkovými plážemi, otevřené moře a křišťálově čistá voda. V blízkosti je také nudistická pláž. V zálivu Čikat jsou oblázkové a kamenité pláže, betonové plošiny.

Poloha

Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, jeho správní centrum, přístav a významné letovisko, má 6 600 obyvatel. Má velmi příjemné podnebí, hojnost vegetace, zvláště lesů. Pro tyto příznivé podmínky byl jakoby předurčen stát se již koncem 19. stol. jedním z nejoblíbenějších klimatických lázeňských středisek na východním Jadranu. Vila Danijela leží 100 m od moře, 700 m od centra. Možnost topení a klimatizace (za příplatek). Zvířata povolena. Nově má vila Danijela bezdrátové internetové připojení (zdarma). Ubytování.

Ubytování

A3 (přízemí) – třílůžková ložnice, kuchyně, koupelna, SAT/TV, terasa, pohled na moře. A3 (2. patro) – ložnice, kuchyně, koupelna, SAT/TV, balkon, nepřímý pohled na moře. A4 (2. patro) – 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyně, obývací místnost, koupelna, SAT/ TV, balkon, nepřímý pohled na moře. Parkování, gril.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat