Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Lošinj

Chorvatsko, Kvarner, Lošinj - Mali Lošinj

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno

Popis

Vyhovují klientům se zájmem o přírodní lokality. Atraktivní poloha, čisté moře, příznivá cena jsou přidanou hodnotou k čisté přírodě, historii i aktivnímu odpočinek u moře, na turistických výpravách do přírodních rezervací nebo na cyklostezkách. Většina apartmánů leží v zátoce Sv.Martina, v dojezdové vzdálenosti oblázkové a písečné pláže Čikat, Sunčana Uvala, blízko je letovisko Velký Lošinj. Je třeba počítat s tím, že jde o přírodní oblast, s otevřeným mořem. Na základě vašeho požadavku nabídneme konkrétní apartmán, se jménem a popisem, fotografiemi. Apartmány v privátních domech, obvykle gril, parkovací místo. Vybavená kuchyně s lednicí, příslušenství, balkón, terasa či společná terasa, nebo posezení v zahradě, venkovní gril, klimatizace za příplatek a na vyžádání BILO 2: ložnice s manželskou postelí, obývák s kuchyní, 25 - 35 m2 TRILO 4: 2 ložnice pro 2 osoby, obývák, možnost přistýlky, s kuchyňskou a jídelní částí, 34-45 m2 QUATRI 6: 3 ložnice, obývák, možnost přistýlky pro 1-2 osoby, s kuchyňskou a jídelní částí, 45 - 60 m2.

Poloha

Od pláže - 100 m - 1 400 m od pláže - písek, betonová plata a oblázky, od centra - 300 m - 1 000 m centrum, obchody, stánky.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Panenská příroda* čisté moře i ovzduší*přírodní rezervace*cyklostezky* malebná městečka* komfortní apartmány za skvělou cenu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat