Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Vespera

Chorvatsko, Kvarner, Lošinj - Mali Lošinj

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 8 400 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pláž : 50 m od hotelu, skalnatá a oblázková,Wi-Fi, klimatizovaná restaurace, aperitiv bar, kavárna, rozlehlá terasa, prodejna novin a časopisů, prodejna suvenýrů, parkoviště, Baby Club pro děti od 2 do 5 let (od 30.5. do 14.9.), Mini Club pro děti od 5 do 12 let, Teen Club pro děti od 12 do 16 let,vzdělávací, sportovní a zábavní program, v odpoledním programu zahrnut moučník nebo zmrzlina s nápojem (v provozu 3.6.-10.9.), fitness, wellnes centrum, venkovní bazén, vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou, bazén pro děti.

Sport a zábava

Tenisové kurty, hřiště na odbíjenou, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol a člunů, vodní sporty.

Ubytování

Klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, mini bar, sejf, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon; klimatizovaný rodinný pokoj 1/4+2 pro až 6 osob - TV/sat, telefon, mini bar, sejf, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.

Stravování

Snídaně a večeře - švédské stoly. Během večeře se podává voda nebo juice.

Poloha

V zálivu Sunčana Uvala (Sluneční zátoka), ve svahu, obklopen borovým lesem, 20 minut pěší chůze do města.

Ostatní

Ostrov Lošinj – V římské době, když byly Cres a Lošinj spojené, měly také stejné jméno Apsyrtides (jedna z lodí argonautů). Mali Lošinj je největší město na ostrově Lošinj, správní město, středisko turismu, loděnice. Lošinj má velmi příznivé podnebí, které umožnilo vývoj letního a vzhledem k mírným zimám také zimního turismu.,Domácí mazlíčci : nejsou dovoleni,Check in/out : od 14 hod./do 11 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat