Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Lovran

Chorvatsko, Kvarner, Lovran

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 340 Kč

Dostupných: 941 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Sport :K dispozici jsou i tenisové kurty  Pro sportovní vyžití můžete využít sportovních nabídek z okolí: potápění, jachting, půjčovna kol, turistika a mnoho dalších aktivit po celý rok.Dětská postýlka na vyžádání 6 Eur/den- platba na místě Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci a 100% platbě do 30.4.2017sleva 10% pro pobyty  6 a více nocí , sleva 5% pro pobyty 4 a 5 nocí.

Poloha

Hotel Lovran se nachází v pěkném přírodním parku, 50 metrů od moře a je obklopen středomořskou květenou. Vzdálenost do historického centra městečka Lovran je 150 metrů. 

Popis

Pláž: oblázková, přírodní Wellness : V hotelu se nachází  Laurana SPA - moderní wellness centrum, které nabízí  širokou škálu léčebných služeb na nejvyšší úrovni v Chorvatsku. Oáza pohody se rozprostírá na dvou  podlažích a  k dispozici jsou tři místnosti pro individuální procedury a konzultace, lázeňská oáza s parní lázní pro dvě osoby, wellness oáza s bio saunou, infra saunou, Kneippovy sprchy, posilovnou s výběrem  osvěžujících čajů a ovoce. Terapeuti nabízejí různé kúry na uklidnění  těla i dušie.

Stravování

Snídaně formou bufetu. 

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat