Vyhledat zájezd

Ubytování v soukromí Malinska a okolí

Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Krk - Malinska

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Malinska
Apartmány vybrané Malinska
Počasí
10 °C - Zataženo

Dovolená s dětmi

Poloha

Soukromé apartmány se nacházejí v různých lokalitách na ostrově Krk (letoviska Malinska, Porat, Vantačići, Sv. Vid), vzdálených od moře 300 - 1000 metrů. Všechny apartmány odpovídají kategorizaci ***.

 


 

 

Popis

Apartmány jsou standardně vybaveny pro příslušný počet osob lůžky v ložnicích, ložním prádlem, ručníky, mají obývací místnost s kuchyňským a jídelním koutem, koupelnu se sprchou a WC, balkón nebo terasu, parkování v blízkosti domu. Většina apartmánů je mimo jiné vybavena i SAT TV, grilem. Klimatizace je za příplatek 5,- €/den ( na vyžádání). Pes 5,- €/den ( na vyžádání). Na místě se platí jednorázový příhlašovací poplatek 3,- €/osoba/ pobyt.

Ubytování

A2 - ložnice, obývací pokoj, s kuchyní, sprcha, WC, balkon nebo terasa, parkování, možnost 1 přistýlky ( pouze na vyžádání).
A4 - 2 ložnice, obývací pokoj, s kuchyní, sprcha, WC, balkon nebo terasa, parkování, možnost 1 přistýlky ( pouze na vyžádání).
A6 - 3 ložnice, obývací pokoj, s kuchyní, sprcha, WC, balkon nebo terasa, parkování, možnost 1 přistýlky ( pouze na vyžádání).

Stravování

Stravování vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat