Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Medveja

Chorvatsko, Kvarner, Medveja

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 5 381 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Renovované domky leží v kempu v romantickém prostředí v kaňonu pod masivem pohoří Učka. V přední části kempu je centrální budova s restaurací, bungalovy a apartmány jsou rozmístěny v zadní části. Areál je situován u překrásné mořské zátoky v malém středisku Medveja asi 2 km od Lovranu, ze kterého vede pěší promenáda až do Opatije. Opatija vzdálená asi 9 km je dosažitelná pravidelnou městskou dopravou.

Popis

Recepce, restaurace, směnárna, dětské hřiště, hned za kempem je minimarket a obchod s novinami, na pláži bar a půjčovna sportovních potřeb, plážový volejbal, lehátka a slunečníky. Na recepci je možno pronajmout sejf. WI-FI a parkování zdarma. Pěkná oblázková pláž vybavená slunečníky a různými typy lehátek (za poplatek) je asi 200 - 400 metrů od apartmánů.

Sport a zábava

Vodní sporty, volejbal, možnost potápění, upravená promenáda z Lovranu do Opatije, možnost pěších výletů do okolních hor, možnost surfování.

Ubytování

V domcích jsou kromě pokojů také apartmány s vybavenou kuchyňkou - vždy celé patro domku - ložnice se dvěma lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem.

Stravování

Individuální.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat