Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Holiday Resort Medveja

Chorvatsko, Kvarner, Medveja

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
28 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 493 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Holiday Resort Medveja se nachází v letovisku Medveja, který je příměstskou částí města Lovran (centrum vzdáleno asi 3 km) a leží asi 10 km od Opatije. Resort je obklopen borovým lesem, který poskytuje příjemný stín v letních parných dnech.
Od moře: Asi 50-150.
Od centra: Asi 3 000.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v apartmánech a mobilhomech až pro 4 osoby, bez možnosti přistýlky. K dispozici jsou 2 typy klimatizovaných mobilhomů: M.HOME 4 (32 m2) a M.HOME 4S (25 m2). Každý mobilhome sestává ze 2 dvoulůžkových ložnic, vybavené kuchyně, soc.zařízení a terasy. Apartmány - kompletně vybavená kuchyň s ledničkou, klimatizace, SAT/TV a internetové připojení. Hosté mají k dispozici rovněž internetové připojení.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 32 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s 2 lůžky a s kuch. koutem, lednička, kávovar, soc. zařízení, klimatizace, TV/SAT, internet, terasa.
M.HOME 4.
Obsazenost 4 osoby, 32 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, kuch. kout, 2 koupelny (sprcha+WC), klimatizace, TV/SAT, internet, terasa, zahradní gril.
M.HOME4S.
Obsazenost 4 osoby, 25 m2, 2 dvoulůžkové ložnice, kuch. kout, 1 koupelna (sprcha+WC), klimatizace, internet, terasa.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně nebo večeře (na vyžádán).

Popis

V resortu je hostům k dispozici recepce (možnost úschovy věcí do trezoru), restaurace á la carte, pizzerie, obchod, pošta, prádelna, bankomat, obchod se suvenýry a snack bar. Parkování je pro hosty zdarma.
Oblázková - ve vzdálenosti asi 50-150 m od apartmánů a mobilhomů. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Stolní tenis, tenis, minigolf, potápění, hřiště pro míčové hry (volejbal, fotbal), dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb, večerní program pro děti, taneční večery.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Plitvická jezera: celodenní výlet. Plitvická jezera jsou nejznámějším národním parkem v Chorvatsku patřícím do světového dědictví UNESCO a jedním z nejkrásnějších úkazů v Evropě. Plitvická jezera se skládají ze skupiny 16 řadových jezer spojených vodopády, a kilometr dlouhá síť dřevěných mostů a lesních cest nabízí návštěvníkům možnost blízkého setkání s touto nádherou. Istrie: celodenní výlet. Města a obce mají krásné luxusní římské stavby, gotické a barokní zámky a vily, středověké věže a hradby, kostely, náměstí, atd. Při průjezdu provincií si můžete prohlédnout "zelenou Istrii", lesy, údolí a kopce s jejich zříceninami a vinice s dobře známým istrijským vínem. Brijunské ostrovy: půldenní výlet. Národní park Brijuni je malá skupina 14 ostrovů na Jadranu. Leží na pobřeží, jen pár kilometrů od letoviska Pula. NP Brijuni je známý pro svou malebnost a rozmanitost. Postojna: půldenní výlet. Návštěva letoviska Postojna s prohlídkou jedné z nejznámějších a nejkrásnějších jeskyní v Evropě. Jeskyně je dlouhá 22 km, projíždí jí elektrický vláček a návštěvníci tak mají možnost v pohodlí pozorovat její krásy. Prohlídka trvá asi 90 minut a stále zbývá čas na oběd a nákup suvenýrů.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 11.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat