Vyhledat zájezd

Apartmány v soukromí - Šilo,Klimno, Soline, Njivice

Chorvatsko, Kvarner, ostrov Krk

Strava Bez stravy, Polopenze, Vlastní
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Baška a Šilo
Apartmány Baška a Šilo
Apartmány No Name
Apartmány No Name
...
Počasí
18 °C - Déšť

Dovolená s dětmi

Poloha

Apartmány v soukromých vilách se nacházejí v různých částech letovisek Šilo, Klimno, Soline a Njivice.
Šilo – obec, přístav a malé letovisko na východním pobřeží ostrova Krk, leží přímo naproti  letovisku Crikvenice (cca 2,5 námořní míle), kam se dostanete pohodlně lodí (cca 20 min.) Letovisko leží v zátoce Stipanja, kterou z východu uzavírá mys s majákem, a tak je chráněno před východními a jižními větry. Známá pláž Pećine z písku a jemných oblázků je oblíbená především u rodin s malými dětmi.
V těsné blízkosti letoviska se nachází potopený vrak lodi Peltastis, který je atraktivním potápěčským místem.
Klimno – malá, romantická vesnička s kostelem sv.Klimenta ze 14. stol. po kterém obec dostala i své jméno. Nedaleko je známá jeskyně Biserujka. Celé letovisko je obklopeno bohatou středomořskou vegetací. Pláže jsou písečné, oblázkové i kamenité.
Soline – malé letovisko známé především svými mělkými plážemi s léčivým pískem a bahnem. Chráněné zátoky, mělké pobřeží, teplé moře a příznivé klima umožňuje koupání, relax a různé vodní sporty od května do pozdního podzimu.
Njivice – oblíbené letovisko na severozápadním břehu ostrova v zátoce Beli kamik. Městečko i jeho okolí je obklopeno spoustou zeleně. Oblázkové a kamenité pláže doplňují betonové plošiny a místa upravená na slunění. Pobřežní promenáda je lemována spoustou obchůdků, barů a typických přímořských hospůdek.

Popis

U každého domu je parkovací místo pro ubytované klienty.

 

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Byty pro 2-8 osob mají 1-4 ložnice, vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, 2-4 plotýnková varná deska), sprchu+WC, balkon nebo terasu.
Studio ST2 (1/2“B“) pro 2 osoby (20-25 m²): jednopokojový byt pro 2 osoby, možnost přistýlky za příplatek.
Apartmán typ A2 (1/2“A“) pro 2 osoby(25-30 m²): 1 dvoulůžková ložnice, kuchyň, sprcha+WC, balkon nebo terasa, možnost přistýlky za příplatek.
Apartmán typ B4 (1/4“B“) pro 4 osoby(50-55 m²): 1 ložnice pro 2-3 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 1-2 lůžky, sprcha+WC, balkon nebo terasa.
Apartmán typ A4 (1/4“A“) pro 4 osoby(55-70 m²): 2 ložnice, kuchyň, sprcha+WC, balkon nebo terasa, možnost přistýlky za příplatek.
Apartmán typ B6 (1/6“B“) pro 6 osob (75-85 m²): 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, sprcha+WC, balkon nebo terasa.
Apartmán typ A6 (1/6“A“) pro 6 osob (80-100 m²): 3 ložnice, kuchyň, 2 koupelny, WC, balkon nebo terasa, možnost přistýlky za příplatek.
Apartmán typ B8 (1/8“B“) pro 8 osob (85-95 m²): 3 ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 lůžky, 2 koupelny, WC, balkon nebo terasa.
Apartmán typ A8 (1/8“A“) pro 8 osob (90-110 m²): 4 ložnice, kuchyň, 2 koupelny, WC, balkon nebo terasa, možnost přistýlky za příplatek.
Označení typu v závorkách je značení místní agentury, které bude použito ve voucherech-poukazech na pobyt.
 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat