Vyhledat zájezd

Apartmány Novi Vinodolski

Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Novi Vinodolski - vybrané apartmány
Privátní apartmány no name Novi Vinodolski
Privátní no name apartmány Novi Vinodolski
Privátní no name apartmány Novi Vinodolski - speciální akce a autobusovou dopravou
...
Počasí
8 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Novi Vindolski je tradiční oblíbené letovisko vzdálené 9 km od Crikvenice. Apartmány se nacházejí v soukromých vilách ve městečku.

Ubytování

MONO pro 2 osoby (tzv. studio) - jednopokojový apartmán se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelna/wc. BILO pro 4 osoby - dvoupokojový apartmán, 1x ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc. TRILO pro 6 osob - třípokojový apartmán, 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc. QUADRO pro 8 osob - čtyřpokojový apartmán, 3x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňský kout, koupelna/wc.

Popis

Okolí vybavené obchody, kavárnami, restauracemi, muzeem, galerií, kulturními památníky (Vinodolský zákon z roku 1288), bankami a další nabídkou služeb, zábavou, sportem a lékařskými programy nabízí toto přístavní město a jeho okolí aktivní odpočinek všem turistům. Apartmány se nacházejí v soukromých vilách ve městečku. Z balkonů jednotlivých apartmánů je krásný výhled na moře a protilehlý ostrov Krk. Písečná pláž s oblázky, 100 - 800m.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat