Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Soukromé Apartmány Novi Vinodolski

Chorvatsko, Kvarner, Novi Vinodolski

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno

Poloha

Novi Vinodolski je přímořské lázeňské městečko, které je turisty vyhledávané již přes 120 let. Krajina je ze severu chráněna horami, a proto má středisko příznivé mikroklima a bohatou vegetaci. Apartmány se nacházejí v pěkných soukromých vilkách. Všechny apartmány mají SAT/TV a možnost parkování.

Popis

Velmi příjemné koupání s pozvolným vstupem do vody a místy písečným dnem.

Ubytování

Studio 2 – 1 místnost; A2 – 1 ložnice; A3 – 1 ložnice; studio 4 – 1 ložnice; A4 – 2 ložnice; A5 – 2 ložnice; A6a – 2 ložnice; A6b – 3 ložnice; A7 – 3 ložnice; A8a – 3 ložnice; A8b – 4 ložnice. Součástí všech apartmánů je zařízená kuchyňka či kuchyňský kout, sprcha/WC, balkon či terasa.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze formou švédských stolů v hotelu Lišanj.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat