Vyhledat zájezd

Kemp Padova iii

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Banjol

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Kemp Padova III
Počasí
10 °C - Zataženo

Popis

Klimatizované mobilhomy s příslušenstvím. Středisko disponuje recepcí s internetovým koutkem, restaurací, supermarketem, tržnicí s ovocem a zeleninou, směnárnou, trafikou, kavárnou, úschovnou věcí, dětským hřištěm, parkovištěm. Máte zde možnost zahrát si plážový volejbal, stolní tenis nebo se zúčastnit animačních programů. K dispozici je i kadeřnictví, masážní studio, společná sociální zařízení, prádelna, prostor na grilování a místo pro ukotvení menších loděk a člunů.

 

Pláž štěrkovo-písčitá: asi 20 metrů od střediska, s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti. Část pláže je vyčleněna pro domácí mazlíčky.

Sport a zábava

Animační programy, půjčovny vodních skútrů a šlapadel, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, tělocvična a fitness centrum, paragliding, parasailing, cyklostezky, potápění. V letovisku Banjol a v nedalekém městě Rab jsou taneční terasy, hospůdky, kavárny, pizzerie, cukrárny. Pro děti: hřiště na míčové hry, skákadla, prolézačky, nafukovací atrakce na vodě.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky místních restaurací.

Ostatní

Check-in: 16.00 hod. / check-out: 09.00 hod.

Ubytování

Kemp Padova III nabízí příjemné ubytování v mobilehomech M.HOME 3 pro 2-3 osoby a M.HOME 6 pro 4-6 osob. Každý mobilehome má koupelnu se sprchou a WC, klimatizaci, TV/SAT, vybavený kuchyňský kout (sporák, mikrovlnnou troubu, lednici, kávovar) a terasu se zahradním nábytkem. Bližší popis každého typu mobilehomu naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

Poloha

Oblíbený a dobře vybavený kemp Padova III leží u letoviska Banjol, asi 2 km od města Rab na stejnojmenném ostrově. Nachází se v krásném prostředí piniového lesa, přímo u pláže. Do centra města Rab se dostanete příjemnou procházkou podél průzračného moře, nebo si můžete udělat vyjížďku na lodi. Nabízí se zde řada sportovních aktivit a bohatý společenský a kulturní život. Romantická je procházka po pobřeží ve večerních hodinách.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat