Vyhledat zájezd

Hotely Bellevue & Hotel Plitvice

Chorvatsko, Kvarner, Plitvická jezera

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 692 Kč

Dostupných: 1 962 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Území vyhlášeno již v roce 1949 národním parkem. Kotlina, obklopená hustě zalesněnými horami, ve které je 16 větších a menších jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. Díky terasovité poloze jsou jezera propojena vodopády. Plitvická jezera jsou na seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO. Leží mezi Karlovacem a dalmatským pobřežím, resp. Kvarnerským zálivem.

Popis

Jezero cca 300 m. Hotel Bellevue (NN): vedle hotelu Plitvice. 74 pokojů, recepce, snídaňová místnost a společenská místnost. Hotel Plitvice (NN): nad jezery, přímo u vstupu do parku. 51 pokojů, lobby bar a restaurace. Hotel Jezero (NNN): hlavní hotel v této lokalitě s 229 pokoji, recepcí, restaurací a barem.

Sport a zábava

Za poplatek v hotelu Jezero: sauna, vířivka a masáže.

Ubytování

Hotel Bellevue: dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 14 m2, se sat. TV, telefonem (za poplatek), sprchou, WC. Hotel Plitvice: dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A/B3A): cca 18 m2, s telefonem (za poplatek), sat. TV, minibarem, sprchou, WC. Hotel Jezero: dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A/C3A): cca 15 m2, s telefonem (za poplatek), sat. TV, minibarem, sprchou, WC, balkonem.

Stravování

Snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou výběru z menu.

Ostatní

Ubytování v blízkosti jezer. 16 jezer s křišťálově čistou vodou.
Info: parkování: hotelové parkoviště; domácí zvíře: zdarma, povoleno pouze v hotelu Bellevue; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Poznámka k rezervaci: cena vstupenek do parku není zahrnuta v ceně ubytování.
GPS: 44.881786, 15.620654.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat