Vyhledat zájezd

Hotely Bellevue, Plitvice, Jezero

Chorvatsko, Kvarner, Plitvická jezera

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Jasno

Poloha

Jeden z nejznámějších výletních cílů Chorvatska. 16 jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. území vyhlášeno již v roce 1949 národním parkem. Kotlina, obklopená hustě zalesněnými horami, ve které je 16 větších a menších jezer s křišťálově čistou, tyrkysově zbarvenou vodou. Díky terasovité poloze jsou jezera propojena vodopády. Plitvická jezera jsou na seznamu památek světového kulturního dědictví UNESCO. Leží mezi Karlovacem a dalmatským pobřežím, resp. Kvarnerským zálivem.

Popis

jezero cca 300 m. hotel Bellevue (NN): vedle hotelu Plitvice. 70 pokojů, recepce, snídaňová místnost a společenská místnost. V provozu 1. 4.–21. 10. Hotel Plitvice (NNN): nad jezery, přímo u vstupu do parku. 51 pokojů, lobby bar a restaurace. V provozu od 1. 4. Hotel Jezero (NNN+): hlavní hotel v této lokalitě s 229 pokoji, restaurací a barem.

Sport a zábava

za poplatek v hotelu Jezero: sauna, vířivka a masáže.

Ubytování

hotel Bellevue: dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): s možností 1 přistýlky, se sprchou, sat. TV, WC a telefonem (za poplatek). Hotel Plitvice: dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A): s možností 1 přistýlky, se sprchou, WC, telefonem (za poplatek), sat. TV a minibarem. Hotel Jezero: dvoulůžkové pokoje (C1A/C2A): s možností 1 přistýlky, se sprchou, WC, telefonem (za poplatek), sat. TV, minibarem a balkonem.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou výběru z menu.

Ostatní

parkování: hotelové parkoviště; domácí zvíře: zdarma, povoleno pouze v hotelu Bellevue; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. Poznámka k rezervaci: cena vstupenek do parku není zahrnuta v ceně ubytování.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat