Vyhledat zájezd

Apartmány Punat

Chorvatsko, Kvarner, Punat

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány vybrané Punat
Soukromé ubytování - ostrov Krk, Punat
Počasí
10 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Ubytování

Mono 2 – jedna místnost se dvěma lůžky, kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastním sociálním příslušenstvím, balkonem nebo terasou.

Bilo 2+1 – ložnice pro dvě osoby, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni.

Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice někdy s možností přistýlky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni.

Quadri 6+1 - tři samostatné dvoulůžkové ložnice někdy s možností přistýlky, obývací pokoj s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, většinou TV/SAT, vlastní sociální příslušenství, balkon nebo terasa. Přistýlka může být umístěna jak v ložnici, tak v obytné kuchyni.

Poloha

Prostorné účelně vybavené apartmány se nacházejí v soukromých domech a vilách rozmístěných po letovisku Punat. Na vyžádání je možnost zprostředkovat ubytování vyšších kategorií, domy s bazénem apod. (více informací v CK). Na ostrůvek Košljun s dochovaným františkánským klášterem jezdí několikrát denně výletní lodě. Letovisko Punat, spolu s vesničkou Stara Baška, jsou známé vyhlášenými plážemi, které se mezi těmito dvěma místy rozprostírají a kam se dá dostat pouze lodí.

Popis

Možnost parkování u domu. 200–1000 m vzdálená pláž podle polohy apartmánu, většinou oblázkové pláže doplněné betonovými moly, městská pláž je vhodná pro děti a seniory díky pohodlnému přístupu do moře a mělké vodě. V oblasti zvané Punta de Bilj, jsou krásné písčito-oblázkové pláže a koupajícím jsou k dispozici plážové restaurace, centrum vodních sportů, tobogán a volejbal na písku.

Stravování

Vlastní strava.

Ostatní

Nástup na ubytování: sobota od 14 h.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat