Vyhledat zájezd

Kemp Padova III

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Banjol

Ubytování Kemp
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky

Popis

Samotný autokemp je moderní, dobře vybavený, umístěný přímo u moře. Jsou zde k dispozici sociální zařízení na dobré úrovni s teplou a studenou vodou po celý den, nákupní středisko, tržnice, prodejna potravin, dvě restaurace, cukrárna, směnárna a holič. V blízkosti se nachází koktejlový bar. Pláž je polopísčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná i pro malé děti a starší osoby.

Ubytování

Mobilhome Cool Lux Victoria - Mob. 2/2+2 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2+terasa cca 10 m2, pro 4-6 osob, jsou umístěny na terase v blízkosti našich karavanů a stanů. Vzdálenost od moře a pláže je cca 50-80 m.

Obytné karavany - Ka 1/4+1 + stanová předsíňka, cca 20m2 pro 4-5 osob. Jsou umístěny na terase asi 50 m od pláže a v řidším borovém lesíku cca 150 m od pláže.

Zařízené stany jsou postaveny v řidším borovém lesíku, odděleně od ostatních návštěvníků kempu, vzdálené 80–130 m od hlavní pláže.

Stravování

Bez stravování.

Sport a zábava

Sportovci využijí minigolf, víceúčelové travnaté hřiště, beachvolejbalové hřiště a ping-pong. Za poplatek je fitness-centrum a tenisové kurty (40–50 HRK/hod).

Poloha

Kemp PADOVA III*** leží na rozhraní letovisek Banjol a Barbat, na západní straně ostrova. Je orientován do otevřeného moře, vzdálen asi 30 min. chůze od hlavního města ostrova, stejnojmenného letoviska RAB.Pláž je polopísčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná i pro malé děti a starší osoby.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat