Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánový dům Vrtodušič

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Banjol

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Od pláže - 550 m od moře, 1 km – skalnaté pláže, 600 m oblázkové pláže a betonová plata, 350 m betonová plata, 2,5 km potápěčská základna, 600 m - půjčovna člunů, od centra - 400 m restaurace, od centra - 2.50 km od starobylého centra města Rab.

Popis

Dvoupodlažní vila se zahradou a venkovním posezením, grilem a parkingem nabízí soukromí a klid. Velkoplošný apartmán s výhledem na moře poskytuje komfortní ubytování až pro 6 osob. Psi jsou zde vítáni. Dům stojí v klidné rezidenční části letoviska. Apartmány jsou prostorné, majitelé bydlí v objektu. Zahrada, zahradní posezení, zahradní sprcha po slunění, zahradní gril, parking. Vybavená kuchyně se sporákem, lednice, TV/SAT, jídelní kout, kuchyňská linka, sprchový kout, stropní ventilátory, 3 balkóny 4 – 6 m2/ terasa 18 m2, terasa s pohledem na moře – 25 m2 QUADRI 6 - 7: obývák s kuchyní, jídelní prostor, 3 ložnice vždy pro 2 osoby a 1x přistýlka, příslušenství, 110 m2, 1. patro.

Stravování

Vlastní vaření.

Ostatní

Soukromí, klid, nadstandardní velikost apartmánu,nízká cena, historické město Rab, slunný ostrov s písečnými i oblázkovými plážemi.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat