Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Family Hotel Plaža

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Lopar

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Oblačno
12 °C - Oblačno

Popis

Písečná v blízkosti.

Sport a zábava

V okolí turistického střediska se nabízejí tyto sportovní aktivity: fotbal, košíková, plážový volejbal, devět tenisových kurtů (pět osvětlených v noci), ping-pong. Možnost si pronajmout šlapadla, loďky, surfy, vodní lyže, kola. Quad-Cross a potápěčský klub, aquagun. Různé zábavné zařízení pro děti. Turistické a cyklo stezky, trekking. Obzvláště zajímavý je Geopark s řadou geologických zvláštností ostrova.

Ubytování

Apartmán typu Superior - 46 m2 (4-6 osoby) má dva dvoulůžkové pokoje s koupelnou a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Suite - 37 m2 (4-5 osoby) má jeden dvoulůžkový pokoj s vanou a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Tyto pokoje na vyžádání v CK. Hotel také nabízí hotelové pokoje pro dvě osoby, s vlastním sociálním zařízením, s možností přistýlky. Pokoje jsou klimatizované, mají SAT/LCD TV, balkon, trezor, fén, Wi-Fi. Za poplatek minibar a telefon.

Stravování

Polopenze.

Poloha

Turistické středisko San Marino se skládá z pěti hotelů. Nachází se v těsné blízkosti písečné pláže 1,5 km dlouhé, známá jako Rajská pláž. Tato písečná pláž je jedním z největších na Jadranu a je ideální pláž pro rodiny s dětmi. Ubytování je nabízeno ve 495 bytových jednotek, polopenze jsou poskytovány v centrální restauraci s barem a terasou, kde je hudba, tanec a jiné zábavné programy. V bezprostřední blízkosti turistického střediska San Marino existují četné stravovací zařízení, restaurací, specializovaných obchodů, obchody se suvenýry, kadeřnický a kosmetický salon a sportovní zařízení. V blízkosti je přístav pro kotvení malých lodí a kemp San Marino s novým wellness centrem a animacemi pro děti. Family Hotel Beach je jedinečným místem pro celou rodinu, protože kromě toho, že se nachází v blízkosti pláže Paradise, může klientům nabídnout krásné ubytování a rodinné pokoje.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem. Upozorňujeme, že v termínu 14. 07.–23. 07. 2017 na ostrov Rab nejede autobus. Po domluvě s CK je možné v tomto termínu dopravu zajistit od jiného dopravce.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat