Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel San Marino

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Lopar

Ubytování Hotel
Počasí
18 °C - Skoro zataženo
18 °C - Skoro zataženo

Stravování

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu. U D2A: večeře výběr z menu o 3 chodech (ne bufet).

Ubytování

Family Hotel Lopar: pokoje vybavené sprchou, WC, klimatizací, telefonem, sat. TV, trezorem. Balkón. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Dvoupokojové apartmány (E4C/E4D): pro pro 4-5 osob (cca 37 m2), E4D: prostornější. Hotel Sahara a Rab: moderně zařízeny, sprcha, WC, telefon, sat. TV a klimatizace. Francouzský balkón. Jednolůžkové (B1A) a dvoulůžkové pokoje (B2A). Joker pokoje (B2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi. Hotel Veli Mel a Plaža: moderně zařízeny, vana, WC, sat. TV, klimatizace, telefon, balkón. Jednolůžkové (C1A) a dvoulůžkové pokoje (C2A). Residence San Marino: moderní pokoje se sprchou, WC, telefonem, trezorem, minibarem, fénem, internetovým připojením a klimatizací. Dvoulůžkové pokoje (D2A).

Poloha

V klidné poloze, přímo u písčité pláže. Nákupní možnosti a bary cca 200 m. Centrum malebného městečka Rab s obchody, restauracemi, bary a butiky cca 13 km.

Popis

Rozsáhlé hotelové zařízení tvořené 5 budovami, celkem 487 pokojů. Recepce (trezor na recepci cca 2 €/den),restaurace s výhledem na moře, 3 bary, taneční terasa, minimarket, wi-fi připojení v lobby (za poplatek), prodejna suvenýrů, kadeřnictví, 3 výtahy. Rezidence San Marino (19 jednotek) se nachází v prostorách autokempu.

Sport a zábava

Za poplatek: 7 tenisových kurtů, stolní tenis a minigolf. Půjčovna loděk na pláži. v hlavní sezóně živá hudba a tanec na terase. Dětský animační program 1.6.-15.9.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kvarner nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat