Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Carolina

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Rab

Ubytování Hotel
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 490 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel je umístěný v zeleni lesoparků Suha Punty, 4,5 km od městečka Rab, nabízený komfort jej řadí k nejvyhledávanějším hotelům na ostrově.

Popis

Bazén se sladkou vodou, sluneční terasa se sprchami, restaurace, snack bar s terasou přímo u moře, aperitiv bar, na terase hotelu hraje každý večer živá hudba, k poslechu i tanci, tenisové kurty u hotelu, stolní tenis, minigolf, půjčovna kol a skútrů, v hlavní sezóně se zařazuje animační program - ranní cvičení u bazénu, parkování zdarma.Přímo pod hotelem oblázková, 150 m od hotelu je menší písečná pláž, na okraji střediska najdete FKK pláž.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje standard s možností 1 přistýlky, klimatizací, SAT/TV a minibarem, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a balkon, obě strany hotelu jsou situovány na moře, přímý výhled na moře mají pouze dvoulůžkové pokoje superior (za příplatek), dalším typem ubytování jsou suity 2/2 pro 4-5 osob, mořská strana, jeden vchod, dvě místnosti – 1 dvoulůžková ložnice a 1 ložnice s francouzským lůžkem, možnost 1 přistýlky (rozkládací gauč pro 1 osobu), balkon, 2x vlastní sociální zařízení, WC, klimatizace, SAT/TV, přímý výhled na moře u suit nelze; připojení wi-fi na pokojích zdarma.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ostatní

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranu – ostrov Rab. Historie cestovního ruchu zde sahá již do období přelomu 19. a 20. století. Projděte se starobylými uličkami stejnojmenného městečka s obchůdky a kavárničkami, odpočiňte si ve zdejším přístavu, kde se rekreoval i bývalý anglický král Edvard VIII. Ochutnejte místní výbornou zmrzlinu a další kulinářské speciality tohoto kraje. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi členité pobřeží s množstvím romantických zákoutí a příležitostí ke koupání v blankytně modrém moři. Ostrov se pyšní i druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (je to přibližně 2600 hodin ročně). Ostrov Rab je i významným klimatickým lázeňským místem, kde i Vy máte možnost léčit se přímými účinky vzduchu, mořské vody a slunce. Místo je ideální i pro rodinnou rekreaci (písečné pláže letoviska Lopar – San Marino). Pobyt na Rabu si můžete zpestřit výlety: autokarový výlet na Plitvická jezera a lodní výlety: plavba kolem ostrova Rab s návštěvou ostrova Krk – letovisko Baška. Romantická plavba nejen za přírodními krásami ostrova Rabu, ale i sousedních ostrovů, v odpoledních hodinách zavítáte do bašské zátoky a prohlédnete si stejnojmenné městečko, kde na každém kroku pocítíte spjatost Čechů s tímto místem, připomenete si životní cestu české lékařky Zdenky Čermákové, můžete navštívit její muzeum. Dále je v nabídce lodní výlet na ostrov Lošinj a výlet s rybařením.Autobusová doprava - 2490 Kč/osobaBez příplatku: Pouze v období 16.6.-8.7. a 25.8.-9.9.: Benešov, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Tábor/Písek, VoticePo celou sezonu 26.5.- 17.9.: Brno, Jihlava, Mikulov, PrahaSvozová místa (bez příplatku, rozhodující trasa dle většího počtu klientů): V termínech 16.6.-8.7. a 25.8.-9.9.: Dvůr Králové, Hradec Králové, Jičín nebo Turnov, Mladá Boleslav nebo Trutnov, Mnichovo Hradiště, Poděbrady, Vrchlabí, ostatní nástupní místa na trase i mimo ni dle dohodyV termínech 9.6.-14.7.: Chomutov, Kladno, Louny, Most, Slaný, Teplice, Ústí nad LabemV termínech 21.7.-2.9.: Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, TurnovNa dotaz v CK v termínech 9.6.-2.9.: Beroun, Hradec Králové, Kolín, Kutná Hora, Pardubice, Poděbrady, Plzeň, Rokycany

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat