Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Eva

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Rab

Ubytování Hotel
Počasí
33 °C - Jasno
33 °C - Jasno
Cena za osobu od 6 390 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (1/2) s možností jedné přistýlky (1/3) nebo dvou přistýlek (1/4) - může být palanda, každý pokoj má balkon, vlastní sociální zařízení, výhled na moře (u 1/2 a 1/3) za příplatek.

Stravování

Polopenze, snídaně i večeře formou bufetových stolů včetně nápojů k večeři (nealko, pivo, víno).

Poloha

Nachází se v borovém háji v klidné části ostrova v letovisku Suha Punta, pobyty jsou vhodné pro méně náročné klienty, kteří hledají nerušený odpočinek a procházky uprostřed krásné přírody, městečko Rab je vzdálené 4,5 km, pro dopravu lze využít lodní taxi, místní autobus nebo taxi bus.

Popis

Hotel svým návštěvníkům nabízí klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, minimarket, v blízkosti se nacházejí tenisové kurty, hřiště na beachvolejbal, lesní trekingová stezka, připojení na internet ve společných prostorách hotelu za poplatek, parkování u hotelu zdarma, je možný pobyt s domácími mazlíčky (pouze na vlastní dopravu, na vyžádání).150 m, oblázková, místy kamenná, místy s hrubším pískem, v přilehlých zátokách najdete všechny druhy pláží, v blízkosti je FKK pláž.

Ostatní

Navštivte s námi oblíbené letovisko nazývané Perlou Jadranu – ostrov Rab. Historie cestovního ruchu zde sahá již do období přelomu 19. a 20. století. Projděte se starobylými uličkami stejnojmenného městečka s obchůdky a kavárničkami, odpočiňte si ve zdejším přístavu, kde se rekreoval i bývalý anglický král Edvard VIII. Ochutnejte místní výbornou zmrzlinu a další kulinářské speciality tohoto kraje. Na své si přijdou ti, kteří mají rádi členité pobřeží s množstvím romantických zákoutí a příležitostí ke koupání v blankytně modrém moři. Ostrov se pyšní i druhým největším počtem slunečního svitu ve Středomoří (je to přibližně 2600 hodin ročně). Ostrov Rab je i významným klimatickým lázeňským místem, kde i Vy máte možnost léčit se přímými účinky vzduchu, mořské vody a slunce. Místo je ideální i pro rodinnou rekreaci (písečné pláže letoviska Lopar – San Marino). Pobyt na Rabu si můžete zpestřit výlety: autokarový výlet na Plitvická jezera a lodní výlety: plavba kolem ostrova Rab s návštěvou ostrova Krk – letovisko Baška. Romantická plavba nejen za přírodními krásami ostrova Rabu, ale i sousedních ostrovů, v odpoledních hodinách zavítáte do bašské zátoky a prohlédnete si stejnojmenné městečko, kde na každém kroku pocítíte spjatost Čechů s tímto místem, připomenete si životní cestu české lékařky Zdenky Čermákové, můžete navštívit její muzeum. Dále je v nabídce lodní výlet na ostrov Lošinj a výlet s rybařením.Autobusová doprava - 2490 Kč/osobaBez příplatku: Pouze v období 16.6.-8.7. a 25.8.-9.9.: Benešov, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Tábor/Písek, VoticePo celou sezonu 26.5.- 17.9.: Brno, Jihlava, Mikulov, PrahaSvozová místa (bez příplatku, rozhodující trasa dle většího počtu klientů): V termínech 16.6.-8.7. a 25.8.-9.9.: Dvůr Králové, Hradec Králové, Jičín nebo Turnov, Mladá Boleslav nebo Trutnov, Mnichovo Hradiště, Poděbrady, Vrchlabí, ostatní nástupní místa na trase i mimo ni dle dohodyV termínech 9.6.-14.7.: Chomutov, Kladno, Louny, Most, Slaný, Teplice, Ústí nad LabemV termínech 21.7.-2.9.: Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště, TurnovNa dotaz v CK v termínech 9.6.-2.9.: Beroun, Hradec Králové, Kolín, Kutná Hora, Pardubice, Poděbrady, Plzeň, Rokycany

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat