Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Carolina

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Suha Punta

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 1 824 Kč

Dostupných: 1 134 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- klimatizované pokoje - renovovaný klidný hotel přímo u moře - cvičení JOGY a masáže ve vybraných termínech za poplatek.

Popis

Restaurace, bar, výtah, kiosek se suvenýry, masáže, venkovní bazén se sladkou vodou a lehátky zdarma. Snackbar přímo u moře. WI-FI na recepci i na pokojích zdarma. Kamenitá pláž a menší písčitá pláž ve vzdálenosti asi 150 metrů od hotelu. Na okraji střediska je k dispozici i nudistická pláž. V blízkosti jsou nádherné zátoky se všemi druhy pláží.

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, venkovní bazén, živá hudba na terase. Možnosti výletů do okolí ostrova a na blízké ostrovy Lošinj, Pag a Krk.

Poloha

Klidnější hotel obklopený ze tří stran mořem leží v nejkrásnější části na mysu zalesněného a romantického poloostrova Suha Punta v blízkosti otevřeného moře i zátoky. Hotel je vzdálený asi 5 km od městečka Rab.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním příslušenstvím, satelitní TV, telefon, fén, minibar, balkon.
Jednolůžkové pokoje jsou situované na park. Na vyžádání lze zajistit i suity pro rodiny s dětmi (dvě oddělené místnosti, možnost přistýlky).

Stravování

Bufetová polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat