Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Eva

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Suha Punta

Ubytování Hotel
Počasí
22 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 624 Kč

Dostupných: 462 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- bufetové stravování včetně nápojů k večeři - k dispozici i čtyřlůžkové pokoje pro rodiny s dětmi - pobyt se psem možný na vyžádání - cvičení JOGY a masáže ve vybraných termínech za poplatek Možnost cvičení JOGY v červnu a druhé polovině srpna s českou cvičitelkou (poplatek na místě).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním příslušenstvím a balkonem. K dispozici jsou i pokoje se dvěma přistýlkami vhodné pro rodiny s dětmi. Přistýlky jsou většinou řešeny formou palandy. Možnost příplatku za pokoj situovaný na mořskou stranu (z nižších pater není přímý výhled na moře), SAT TV.

Stravování

Výborná kuchyně – polopenze bufetovým způsobem včetně neomezeného množství nealkoholických nápojů, vína a piva k večeři.

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis. minigolf, cyklistika, možnost výletů po ostrově i na okolní ostrovy (Lošinj, Krk, Pag), v sezoně hudba a animační programy v hotelu Carolina. Lokalita je vhodná pro zájmové skupiny - joga aerobic a pod.

Poloha

Hotel obklopený středomořskou zelení je postaven na začátku mysu Suha Punta, asi 4,5 km od města Rabu.

Popis

Recepce, restaurace, bar s terasou, taverna, TV sál. Na recepci WI-FI zdarma. Pěkná kamenitá pláž je situována asi 100 m od hotelu. V přilehlých zátokách jsou všechny druhy pláží – kamenité, s vybetonovanými plochami, oblázkové až písčité. Nedaleko je také oficiální nudistická pláž. Křišťálově čisté moře – oceněné modrou vlajkou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat