Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Suha Punta

Chorvatsko, Kvarner, Rab - Suha Punta

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 827 Kč

Dostupných: 313 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

- příznivá cena pro vícečlenné rodiny - klidnější místo - cvičení JOGY a masáže ve vybraných termínech za poplatek Možný pobyt se psem - platí se na místě 10 EUR za den.

Poloha

Samostatné domky a pavilony jsou situovány poblíž bungalovů, v přírodní zeleni mezi hotelem Eva a Carolina.

Popis

Centrální recepce a restaurace, minimarket, parkoviště, sportovní terény u hotelu Carolina a Eva. Apartmány jsou všechny renovované, vybavené klimatizací, mají kuchyňku vybavenou pro základní vaření, vlastní příslušenství, chladničku, satelitní TV. Pěkné kamenité pláže do 300 metrů, v přilehlých zátokách jsou všechny druhy pláží – kamenité, oblázkové až písčité. Nedaleko je také oficiální nudistická pláž. Křišťálově čisté moře.

Sport a zábava

U hotelů jsou za úplatu k dispozici tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol. Lze využívat venkovní bazén u hotelu Carolina. Možnost výletů do okolí a na ostatní ostrovy - Lošinj, Krk, Pag.

Ubytování

Apartmán pro 2-4 osoby typu bungalov má jednu dvoulůžkovou ložnici, v denním pokoji je gauč (vhodný pro jednoho dospělého nebo dvě děti, terasa k posezení. Apartmán pro 4-5 osob typu bungalov má navíc další ložnici. V obou typech bungalovů je možnost umístění jednoho malého dítěte bez lůžka nebo v postýlce (za příplatek). Apartmán pro 2-4 osoby má dvoulůžkovou ložnici, v denním pokoji je gauč (1,60 x 1,80 m) vhodný pro jedno větší nebo pro dvě menší děti. Apartmány v 1. patře nemají balkon, v přízemí mají terasu.

Stravování

Individuální, možnost dokoupení bufetové polopenze včetně neomezeného množství nápojů (nealko, pivo, víno) v hotelu Eva.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat