Vyhledat zájezd

Hotel Eva

Chorvatsko, Kvarner, Rab

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 349 Kč

Dostupných: 28 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis. minigolf, cyklistika, možnost výletů po ostrově i na okolní ostrovy (Lošinj, Krk, Pag), v sezoně hudba a animační programy v hotelu Carolina. Lokalita je vhodná pro zájmové skupiny - joga aerobic a pod.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastním příslušenstvím a balkonem. K dispozici jsou i pokoje se dvěma přistýlkami vhodné pro rodiny s dětmi. Přistýlky jsou většinou řešeny formou palandy. Možnost příplatku za pokoj situovaný na mořskou stranu (z nižších pater není přímý výhled na moře), SAT TV, možnost pronájmu chladničky za poplatek 6 EUR za den.

Stravování

Výborná kuchyně – polopenze bufetovým způsobem včetně neomezeného množství nealkoholických nápojů, vína a piva k večeři.

Ostatní

- bufetové stravování včetně nápojů k večeři - k dispozici i čtyřlůžkové pokoje pro rodiny s dětmi - pobyt se psem možný na vyžádání - cvičení JOGY a masáže ve vybraných termínech za poplatek.

Poloha

Hotel obklopený středomořskou zelení je postaven na začátku mysu Suha Punta, asi 4,5 km od města Rabu.

Popis

Recepce, restaurace, bar s terasou, taverna, TV sál. Na recepci WI-FI zdarma. Pěkná kamenitá pláž je situována asi 100 m od hotelu. V přilehlých zátokách jsou všechny druhy pláží – kamenité, s vybetonovanými plochami, oblázkové až písčité. Nedaleko je také oficiální nudistická pláž. Křišťálově čisté moře – oceněné modrou vlajkou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat